Gümüş Takı

Gümüş Takı

GÜMÜŞ,GÜMÜŞ TAKI,GÜMÜŞ
GÜMÜŞ TAKILAR,GÜMÜŞ YÜZÜK
SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYE

 
Kapıda Ödeme

kapida odeme banner

gümüş takı,gümüş takılar,GÜMÜŞ YÜZÜK
sevgililer günü özel


Gümüş Takı, Gümüş Takılar
Gümüş Yüzükler,Aşk Kolyesi
Gümüş Küpeler,Gümüş Takı
Gümüş Kolye,Gümüş Set
Gümüş Takılar,Gümüş ürünler
En ucuz Gümüş Takılar
Ucuz Gümüş Takı
İstanbul gümüş,toptan gümüş
Doğal takı,zirkon taşlı takılar
İSTİRİDYE İNCİ KOLYE

 

Gümüş Takılar

Gümüş takılar günümüzde gençler tarafından estetik ve alımlı bulunduğu için son derece kullanışlı takılardır, Gümüş takılar'ın özellikle bayanlar tarafından tercih edildiği düşünülsede günümüzde erkekler tarafından da oldukça kullanılmaktadır. Yüzük, Bileklik, Zincir, Kol düğmesi veya tesbih gibi takılar günümüzde erkekler tarafından en çok kullanılan takılardır.

Gümüş Takıların insan üzerinde etkili durmasının bir başka sebebi ise parlak veya mat istenilen şekillerin çok rahat bir biçimde verilmesi, insan tenine zarar vermemesi ve insanların tenine yakışmasıdır.

Gümüş takılar çok uzun zamandır insanoğlu tarafından kullanılmakta olup günümüzünde vazgeçilmez tercihlerinden biridir. 

GÜMÜŞ TAKILARIN BAKIMI : 

Peki sürekli kullandığımız Gümüş Takıların temizliğini ve bakımını nasıl yapmalıyız ? 

Gümüş insan teninin terlemesi ile birlikte zaman içerisinde terin gümüşle temasından dolayı kararma yapabilir, bir çok gümüş firması ürünlerimiz kararmaz, bizim ürünlerimiz orjinal desede gümüş ter ile tepkimeye girmesinden dolayı kararma yapabilir, yapabilir diyorum çünkü her insanın teri farklı olduğundan bazılarında sorun olmayabiliyor 

peki diyelim ki gümüş kararma yaptı ne yapacağız ? 

Kararma yapan Gümüş takılarınızı Sirke ile sildiğinizde ilk günkü kadar temiz ve parlak olacaktır, gümüşlerinizi yalnızca karardığında değil normal zamanda da sirke ile temizleyebilir bakımını yapabilirsiniz.

Gümüş Alırken nelere dikkat etmek gerekir ?

Gümüş alırken özellikle 925 Ayar gümüş olmasına özen gösterin, piyasada farklı ürünler gümüş gibi görünmesine rağmen gümüş alaşımı düşük olup ucuz fiyatlara satılabiliyor, sağlık açısından da hiç uygun olmayan bu ürünleri tercih etmemenizi öneririz.

sormak istediğiniz başka konular var ise sitemizde bulunan canlı destekten veya info@gumustakilar.com  adresinden bize ulaşabilir sorularınızı sorabilirsiniz.